داستان موفقیت شرکت مادنوش

مصاحبه با مدیریت مالی شرکت مادنوش((صنعت قند کردستان))
جناب آقای یوسف حیدری
 
1- در ابتدا به عنوان مقدمه خلاصه ای از بیوگرافی شغلی خود را بیان فرمایید.

اینجانب یوسف حیدری از سال 88 در مجموعه شرکتهای آقای غلامی شروع به کار کردم و در سال 89 به سمت حسابدار و در سال 90 به سمت مدیر مالی در یکی از شرکتهای زیر مجموعه (صنعت غذایی سارال) منصوب شدم و در اواخر سال 90 با تغییر و تحولات که در مجموعه انجام شد به عنوان مدیر مالی کل مجموعه منصوب شدم و تا تاریخ 05/31 /95 در این پست انجام وظیفه نمودم .

2-خلاصه ای از فعالیت شرکت محترم مادنوش را توضیح بفرمائید.
مجموعه مادنوش در صنعت مواد غذایی اعم از واردات ،صادرات، تولید ، بسته بندی ، توزیع و پخش فعالیت می کند .

3_ نرم افزار شُماران، تا چه حد توانسته است خود را با این تغییرات هم سو نماید و آیا این امر پاسخگوی نیاز شرکت ماد نوش بوده است؟
نرم افزار شماران توانسته است با مدیریت و به کار گیری پرسنل توانمند و مجرب نیازمندیهای روز مدیران را در دنیای پر تلاطم کسب و کار شناسایی و پاسخ دهد و در این زمینه تا حد ممکن انعطاف لازم را نشان داده است.

 

4-آیا نرم افزار شُماران پاسخ گوی نیازهای شما در این زمینه بوده است ؟ نظر شما در مورد خدمات پس از فروش ارائه شده از سوی شرکت راهبران شُماران سیستم چیست؟
بله، شُماران با ایجاد یک بستر یکپارچه از خدماتی چون: ارائه خروجی های متناسب با نیاز مصرف کنندگان درون و برون سازمان و تنوع گزارشات و پاسخ گویی سریع به مشکلات مشتریان پس از خرید و ارائه راهکار های مناسب، بسیار خوب عمل نموده است.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *