کارتابل اتوماسیون اداری

کارتابل سیستمی الکترونیکی می باشد که در آن افراد از هر صنفی و در هر جایگاهی می توانند برای ایجاد نظم و مدیریت مکاتبات، اسناد و مدارک اداری خود بهره ببرند.

کارتابل اتوماسیون اداری

کارتابل اتوماسیون اداری چیست؟

کارتابل اتوماسیون اداری در کل به سه دسته ذیل تقسیم می شود:

  • آفلاین
  • جاری
  • پیگیری

که هر کدام تعریف منحصر به فرد خود را دارند. در ادامه به آنها می پردازیم:

کارتابل آفلاین

برخی از افراد به علت شغل خود مجبورند که ماه ها در سفر و یا به دور از محل کار و سیستم خود باشند، این افراد برای مدیریت امور خود می توانند از کارتابل آفلاین به صورت راه دور از امور خود با خبر شده و آنها را به آسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن استفاده کنند.

کارتابل جاری

این بخش از کارتابل محل ورودی تمامی اطلاعات وارد شده به سیستمی است که دیگران برای شما ارسال می نمایند یعنی اگر فردی بخواهد برای شما نامه ای ارسال نماید باید ابتدا وارد این بخش شود و بعد متن مورد نظر خود را ارسال نماید.

کارتابل پیگیری

این بخش محل پیگیری و نگهداری نامه ها و یا اسنادی است که شما ارسال کرده اید برای مثال متن خاصی ارسال کرده اید و می خواهید آن را بصورت ویژه مورد بررسی قرار دهید از این بخش استفاده خواهید کرد.

در کل با استفاده از این ابزار شما دیگر نیازی به زوم کن و پرونده و یا استفاده از برگه نخواهید داشت که این عامل سبب صرفه جویی در مصرف کاغذ، گم نشدن اسناد مهم و ایجاد نظم و ترتیب کلی به کار های شما خواهد شد. شما با ورود به اکانت خود می توانید از راه دور نیز امور خود را پیگیری و مدیریت نمایید.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *