اخذ رضایت‌نامه از شرکت پشم‌بافی توس

بر  اساس گزارش واحد روابط عمومی شرکت راهبران شماران سیستم، با توجه به بهره‌برداری از نرم‌افزار پیشتاز در شرکت پشم‌بافی توس و همچنین  خدمات ارائه‌شده، رضایت‌نامه این  شرکت از نرم‌افزارهای مورد استفاده، تیم پشتیبانی و نظارت تیم بازرسی بر روند اجرایی پروژه به‌صورت کتبی دریافت گردید.

شركت پشم‌بافی توس در سال 1355 با هدف توليد پارچه سنگين بافت دابي و ژاكارد با ظرفيت اسمي 1/2 ميليون مترمربع در سال در شهر مقدس مشهد پایه‌گذاری و تأسیس گرديد. مراحل احداث كارخانه از سال 1355 شروع و در سال  1357 راه‌اندازی گرديد. این شركت در شهر مقدس مشهد در زميني به مساحت 5/8 هكتار و زیربنای بیست‌ودو هزار مترمربع با  بيش از 200 نفر پرسنل مشغول فعاليت است.

 twco 1

همگام با رشد سازمان در ارتقا کمی و کیفی منابع شامل تکنولوژی ساخت، زنجیره تأمین و منابع انسانی، مدیریت همواره توجه ویژه‌ای نیز به توسعه زیرساخت‌های اطلاعاتی نیز داشته است که در سایه این توجه پیرو مذاکرات با مدیران و کارشناسان محترم شرکت پشم‌بافی توس پیشنهاد شرکت شماران سیستم مبنی بر بهبود سیستم‌های اطلاعات مدیریت مورد تایید و قرارداد منعقد گردید.

طی برنامه‌ریزی آموزشی انجام‌شده فرایند استقرار اولیه به شرکت راهبران شماران سیستم به عنوان یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پشتیبانی واگذار گردید.

پیرو برگزاری جلسات و مذاکرات انجام‌شده اهم نیازهای آن شرکت محترم به شرح ذیل اعلام گردید:

یکپارچگی در نرم‌افزارها به منظور جلوگیری از دوباره‌کاری و کاهش هزینه‌های سازمان

رعایت استانداردها و قوانین و مقررات در پیش‌فرض‌های نرم‌افزار

امکان شناسایی و ردیابی کالاها از بدو ورود تا مرحله خروج کالا

امکان کنترل لحظه‌ای هزینه‌ها و درآمدها با استفاده از گزارشات نرم‌افزار

امکان محاسبه بهای تمام‌شده کالاها در پایان هر ماه

ارائه گزارش‌های متنوع برای تصمیم‌گیری مدیران حوزه‌های مختلف

ارائه گزارش‌های خاص مورد نیاز ذینفعان بیرونی نظیر وزارت دارایی سازمان تأمین اجتماعی، بانک‌ها و سایر نهادهای و ارگان‌ها

پس از انعقاد قرارداد فروش نرم‌افزار، کارشناسان شرکت راهبران شماران سیستم بررسی و بهینه‌سازی فرایندهای سازمان را در واحدهای مختلف آغاز کردند و پس از مهندسی مجدد، بر اساس زمان‌بندی مدون، عملیات پیاده‌سازی نرم‌افزار در دستور کار قرار داده شد. نرم‌افزارهای مالی، حسابداری، انبار، دارایی ثابت، فروش، مهندسی محصول، تولید و بهای تمام‌شده به‌صورت کامل در فاز اولیه در این شرکت استقرار و مورد بهره‌برداری قرارگرفته است و گزارشات خروجی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین شاخص‌های تصمیم‌گیری سازمان مورد استفاده مدیران این مجموعه است.

 bafandegi

با توجه به پیاده‌سازی سیستم یکپارچه مالی، کنترل عملیات تولید و بهای تمام‌شده بستری مناسب و قابل اتکا در خصوص تصمیمات سازمانی و ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات در بستر انفورماتیک ایجاد شده است.

برخی اقدامات برنامه‌ریزی‌شده برای این شرکت در طول مدت پروژه:

عملیاتی شدن کامل ماژول‌های مورد توافق در قرارداد

چیدمان آخرین کدینگ استاندارد حسابداری جهت صورت‌های مالی

طراحی کدینگ با رویکرد بهای تمام‌شده برای سیستم‌های انبارداری

شناسایی دقیق مواد مصرفی در هر مرحله از تولید

-اجرا و طراحی مشخصات تکمیلی کالا و پیاده‌سازی سریال کالا

شناسایی زمان و ریال دستمزد پرسنل در هریک از سالن‌های تولیدی

تحلیل و تعریف مراحل تولید

طراحی سیستم‌های کنترل داخلی در محیط تولیدی و انبارداری

طراحی گزارشات سازمانی و مدیریتی

-طراحی فرایند خزانه‌داری

نرم‌افزار جامع و یکپارچه پیشتاز حاصل بیش از سی سال تجربه موفق پیاده‌سازی در صنایع مختلف است که در حال حاضر بیش از 2000 سازمان و شرکت در صنایع تولیدی و شرکت‌های بازرگانی در حال بهره‌برداری از این نرم‌افزار هستند.

این نرم افزار برای یکپارچه‌سازی فعالیت‌های اصلی با نگرش عملیاتی و استفاده از تجربیات برتر کسب‌وکار مبتنی بر DSS برای شرکت‌های بزرگ تولید، صنعتی، بازرگانی، توزیع و پخش، پیمانکاری و خدماتی با بیش از 60 زیرسیستم با امکان تبدیل به فرآیندهای مبتنی بر کارتابل که در نسل جدید نرم‌افزارهای شماران با نام ShAuto ERP ارائه شده است.

تجربه‌های موفق نشان می‌دهد که فروش نرم‌افزارهاي یکپارچه اطلاعات مديريت بدون ارائه خدمات پس از فروش، نيازهاي اساسي مشتريان را حل نخواهد کرد و بر همین اساس شرکت راهبران شماران سیستم در سال 1388 باهدف ارائه تخصصی خدمات پس از فروش تأسیس گردید.  راهبران شماران سیستم، با شبکه گسترده خدمات‌رسانی در سراسر کشور همواره پشتیبان مطمئن محصولات شماران سیستم بوده و توانسته رضایت مشتریان را از طریق ارائه خدمات به‌موقع و مناسب جلب نماید.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *